Kaliteli Hizmet

Nakliyat Hizmeti günümüzde bir çok firma tarafından yanlış bir yol izlenerek yapılmaktadır. Gerekse yollarda gerek arazilerde koşullarda daha tecrübeli olan sürücülerimiz ile eşyalarınız varacağı noktaya kadar herhangi yağmur toz toprak değmeden ve bir karışıklık ya da zaman kaybı yaşanmadan iletilmektedir.

Yapılması gerektiği gibi yapılmayan nakliye işlemi genellikle eşyaların ciddi zarar görmesi ile sonuçlanmaktadır.Siirt evden eve nakliyat işlemi öncesinde eşyalarınızın incelenmesi ve değerlerinin belirlenmesi ve buna uygun taşıma şeklinin seçilmesi ve en önemlisi sigorta hizmetleri ile profesyonel eksperlerle bir yardım sunan firmamız eşyalarınızı güvenle ve gönül rahatlığıyla teslim aldığı gibi ve gönül rahatlığıyla sizlere teslim etmektedir.

Bu tür durumlar neticesinde mağdur olan çok sayıda nakliye müşterisinin sanal ortamda firmaları şikâyet etmek maksadıyla yazdığı yazılar ile karşılaşmışsınızdır.

Aslına bakarsanız tüm bunların dolaylı yoldan da olsa sebebi yanlış evden eve nakliyat firması seçimine dayanmaktadır.   Siirt evden eve nakliyat daha çok üzerinde yoğunlaşmakta olduğumuz daha kaliteli bir ambalajlama ve paketleme hizmeti vermek ve müşterilerimizi memnun etmek ve eşyalarına hasar vermeden taşımak amaçlamaktayız.

Paketleme işlemi nasıl gerçekleşir ilk önce daha kalite koliler ve daha kaliteli bantlar la ve kalite havali naylonlarla ambalajlamak ve paketlemektir işlemi gerçekleşir. Nakliyat hizmetlerinde bu tarz durumlar ile karşılaşmamak adına yapılması gereken ilk ve en önemli şey kurumsal bir firmayı seçmek olacaktır.

Siirt evden eve nakliyat firmasını seçmek için izlemeniz gereken yol aslında oldukça basit bir kaç işleme dayanmaktadır. Bu nedenle, Siirt taşımacılık taşıma ekibine ambalajlama ve paketleme taşınma konusunda özel eğitim verilmekteyiz.

Taşıma esnasında her türlü paketleme nakliye aldığımız yerden gideceği yer kadar eşyalarınız emin ellerdedir. Paketleme işlemleri, eve teslimi ve evde kolilerin açılmasına kadar mobilyaların yerleştirilmesi ve demonte edilmesine kadar itinayla mobilyaların tekrar monte edilmeleri itinalı bir biçimde yapılmaktadır.